Strona główna

    • Dzień Europy, który obchodzimy 9 maja, przypomina o ważnym wydarzeniu w historii tego kontynentu - Deklaracji Schumana. To właśnie 9 maja 1950 roku Robert Schuman, francuski minister spraw zagranicznych, przedstawił swoją wizję współpracy między państwami europejskimi, która zapoczątkowała budowę Unii Europejskiej.
    • W dn. 7 – 8 maja 2025r. uczniowie klas III byli na wycieczce w Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie, gdzie mieli okazję zwiedzić ekspozycję muzealną "Węgrów - miasto wielu kultur i religii".
    • 30 kwietnia 2025 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczy przeznaczony dla uczniów klas drugich i trzecich. Do konkursowych zmagań przystąpiło 20 uczniów klas drugich i 15 uczniów klas trzecich.
    • W środę, 30 kwietnia, w naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji 234. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja – jednego z najważniejszych wydarzeń w historii Polski. To wyjątkowe święto narodowe zostało uczczone przez całą społeczność szkolną w atmosferze powagi, refleksji i patriotyzmu.
    • 30 kwietnia klasa Id wybrała się na wycieczkę do gabinetu weterynaryjnego Miniwet. Celem naszego spotkania było poznanie specyfiki pracy weterynarza, kształtowanie postaw humanitarnych w stosunku do zwierząt, uświadomienie, że zwierzęta, tak jak i ludzie, są żywymi istotami, które też chorują i cierpią oraz wymagają pomocy i leczenia. Pan Michał Nojszewski - lekarz weterynarii opowiedział o sposobach pielęgnacji zwierząt domowych, a także jak nal
    • W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym ogłoszonym przez MAZOWIECKI ZESPÓŁ PARKÓW KRAJOBRAZOWYCH. Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastycznej techniką kolażu. Tematem pracy było ukazanie piękna wierzby głowiastej, alei lub szpaleru tych drzew. Wysłaliśmy 19 prac uczniów z klas I - VII. Miło nam poinformować, że spośród 195 prac nadesłanych na konkurs praca AMELII PERNACH z klasy III a otrzymała wyróżnienie. Wsz
    • Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa,

      jaką sobie ludzkość wymyśliła.

      Wisława Szymborska

      28 IV br. w świetlicy dla klas II i III a gościliśmy panią Bożenę Sakowską. Poprowadziła zajęcia czytelnicze w niekonwencjonalny sposób, angażując wychowanków umysłowo i fizycznie.
    • 28 kwietnia uczniowie z kl. Id wzięli udział w grze terenowej „Uratuj Ziemię”, której celem było zwrócenie uwagi na zagadnienia dotyczące ochrony środowiska naturalnego oraz promowanie zachowań proekologicznych.
    • Niezwykłe lekcje...

      150 litrów

      300 kilogramów

      Czy to lekcja matematyki? Oczywiście, że nie. To bardzo ciekawa lekcja ekologii.

      Trzeciolkasiści wiedzą, że każdy z nich produkuje około 150 l ścieków... dziennie i 300 kg odpadów rocznie.
    • Tuż przed świętami, uczniowie klasy I c wzięli udział w warsztatach organizowanych w sali zabaw „Karuzela”. Była to doskonała okazja, by połączyć radosną zabawę z nauką i kreatywnym działaniem.
    • W środę 16 kwietnia uczniowie klasy 1d zamienili się w ogrodników. Z pomocą mamy Martynki p. Ewie Jaszczur, zasadzili cebulki wiosennych kwiatów w doniczkach. Wszyscy podjęli się bardzo odpowiedzialnego zadania zobowiązując się przy tym do codziennej pielęgnacji swoich roślinek w domu – podlewania i doglądania. Pomysł bardzo spodobał się uczniom, którzy z uśmiechem na twarzach oraz dużym zaangażowaniem sadzili swoje roślinki oraz ozdabiali doni
    •  

      Zakup obiadów na miesiąc maj

       

      Lista kandydatów przyjętych w terminie uzupełniającym do klasy I w roku szkolnym 2025/2026

       

      Lista kandydatów zakwalifikowanych w terminie uzupełniającym do klasy I w roku szkolnym 2025/2026

       

      Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej na rok 2025 / 2026

      Lista kandydatów przyjętych do klasy pierwszej sportowej na rok 2025 / 2026

      ______________________________________________

      Wniosek

      ______________________________________________

      Lista kandydatów zakwalifikowanych do klasy pierwszej na rok szkolny 2025 / 2026

       
      "Wyniki kwalifikacji do klasy I sportowej.
       
       
       
      Do 28 marca 2025 r. kandydaci zobowiązani są dostarczyć do sekretariatu szkoły wypełnione: oświadczenia woli zapisu wraz pozostałą dokumentacją,
      wymaganą w II etapie kwalifikacji."

      -----------------------------------------------------

      REKRUTACJA UCZNIÓW

      DO KLAS PIERWSZYCH

      (w tym do klasy integracyjnej i do klasy sportowej)

      Szkoły Podstawowej Nr 2

      im. Jana Pawła II w Węgrowie

      NA ROK SZKOLNY 2025/2026

      Zapisy uczniów z obwodu szkoły do pierwszej klasy będą trwały

      od 24 lutego do 14 marca 2025 r.

      Test sprawności fizycznej do klasy sportowej

      odbędzie się 18 marca 2025 r. o godz.: 16:30

      Więcej informacji >>>

      -----------------------------------------------------

       

       

      Serdecznie proszę o wpłaty na radę rodziców. Większość wydatków robiona jest teraz, tj w okresie od października do końca grudnia.

      Pieniądze są przeznaczone dla naszych dzieci. Czasem bezpośrednio, czasem pośrednio - kupując rzeczy dla podniesienia warunków lub po prostu uprzyjemnienia im pobytu w szkole. Nasze dzieci spędzają tu dużo czasu. Jeżeli dla kogoś kwota składki jest dużym jednorazowym obciążeniem - może wpłacać ratami. Zachęcam serdecznie do wpłat. Nie są to duże kwoty a sumując konkretna kwota.

      Przypominam

      Wysokość składki

      na pierwsze dziecko - 50 zł

      na drugie - 40 zł

      na trzecie - 30 zł

      kolejne dziecko z rodziny zwolnione z opłaty.

      Składkę należy wpłacać w kasie szkoły, bądź przelewem na konto bankowe rady rodziców:

      82 9236 0008 0000 0837 2000 0010.

      Agnieszka Jurkowska

      -----------------------------------------------------

      Listy klas I w roku szkolnym 2024 / 2025

       

      Wyprawka pierwszaka

       

      Wykaz podręczników na rok szkolny 2024 / 2025

      -----------------------------------------------------

      Polityka oraz procedury ochrony dzieci przed krzywdzeniem oraz załącznik

      -----------------------------------------------------

      ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY

      Prezentację przygotował p. Arkadiusz Roguski

       

      Telefon zaufania

          • Wycieczka Toruń kl. 5a i 5f

            W dniach 18-19 maja klasy 5a i 5f udały się na wycieczkę do Torunia. Pierwszego dnia wycieczki zwiedzali zabytki Torunia, następnie obejrzeli seans w Planetarium. Po czym zwiedzili Muzeum Piernika gdzie własnoręcznie wykonali pierniki. Na koniec dnia czekał na nich nocleg na Zamku w Golubiu-Dobrzyniu.
            Drugiego dnia wycieczki udali się do Grodu Foluszek gdzie mieli możliwość ubrać się w stroje mieszkańców grodu, strzelać z łuku, posługiwać się mieczem, ulepić własnoręcznie naczynia z gliny, mielić ziarno na mąkę zapoznać się z pracą kowala oraz wziąć udział w zawodach. Po tym dniu pełnym atrakcji wszyscy zmęczeni ale zadowoleni wrócili do domu.

          • DODATKOWE ZAJĘCIA Z JĘZYKA POLSKIEGO

            Cały świat śledzi toczące się w Ukrainie działania wojenne.
            Konsekwencją ich są migracje ludności cywilnej. Wielu obywateli Ukrainy zamieszkało w naszym mieście, a dzieci i młodzież kontynuują naukę w węgrowskich szkołach. Do naszej szkoły uczęszcza ponad 40 uczniów, dla których zorganizowano dodatkowe zajęcia z języka polskiego. Uczniowie pracują w trzech grupach wiekowych.
            Celem tych zajęć jest zainteresowanie uczniów językiem i kulturą polską oraz rozwijanie podstawowych umiejętności czytania, pisania, liczenia i wypowiadania się.
            Dużą pomocą w kontaktach z dziećmi służy p. Roksolana Rudyk, która jest tłumaczką i dużym wsparciem dla dzieci z Ukrainy i prowadzących dodatkowe zajęcia z języka polskiego nauczycielek. Z pomocy p. Roxolany korzystają również inni nauczyciele, którzy uczą uczniów z Ukrainy, Pomoc p. Roxolany jest niezbędna podczas kontaktów dyrekcji, p. pielęgniarki

          • „Jura Krakowsko-Częstochowska aktywnie”

            W dniach 2-3 czerwca klasy 6a, c i d udały się na wycieczkę w okolice Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy zamek w Ogrodzieńcu, największy i najdostojniejszy z Orlich Gniazd. Następnie odwiedziliśmy Park Miniatur w Ogrodzieńcu, w którym można zobaczyć Szlak Orlich Gniazd w skali 1:25 rozciągający się od Krakowa aż po Częstochowę. Dużą atrakcją był zjazd na specjalnie wyprofilowanym torze saneczkowym. Kolejnym punktem tego dnia był Park Doświadczeń Fizycznych w Ogrodzieńcu. Na koniec udaliśmy się do Grodu na Górze Birów, rekonstrukcja dawnej osady. Po dniu pełnym wrażeń przejechaliśmy do ośrodka noclegowego.
            Dzień drugi rozpoczęliśmy od pysznego śniadania, aby nabrać sił, gdyż czekały nas zajęcia wspinaczkowe w Podlesicach. Uczniowie poznali zasady i podstawowe techniki wspinaczkowe. Mogli spróbować swoich sił na skałkach w północnej części Jury Krakowsko-Częstoch

          • SUKCESY ANI i JANKA

            Po raz kolejny Anna Piotrowska – uczennica klasy VIII a i Jan Bardadyn – uczeń klasy IV a wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym „Zaczarowany Fortepian” w Wieliszewie. W tym roku była to już dziewiąta edycja.
            Podczas przesłuchania uczestnicy wykonali dwa utwory – pierwszy utwór prezentujący możliwości techniczne wykonawcy, drugi - utwór kantylenowy (melodia o charakterze lirycznym). To pozwoliło jurorom ocenić talent, umiejętności oraz profesjonalizm młodych pianistów.
            W drugiej kategorii wiekowej 10-13 lat Jan Bardadyn zdobył wyróżnienie.
            Natomiast w trzeciej kategorii wiekowej 14-17 lat pierwsze miejsce zdobyła Anna Piotrowska.
            Gratulujemy młodym pianistom i życzymy dalszych sukcesów

          • Festiwal Humanitas na Zamku w Liwie

            1 czerwca przypada Dzień Dziecka
            W tym dniu uczniowie naszej szkoły w ciekawy sposób spędzali czas. Niektóre z klas: 1a, 2a, 3a, 3 c, 4b, 4c, 4d, 4e i 5d udały się do Liwa, gdzie uczestniczyły w Festiwalu Humanitas.
            Festiwalowi przyświecało motto; „Nauka, Sztuka, Doświadczenie”, nawiązujące do renesansowego ideału wychowania – humanitas.
            Celem festiwalu była popularyzacja sztuki, nauki, ekologii oraz rzemiosła wśród dzieci za pomocą wykładów i warsztatów prowadzonych przez osoby związane z tymi obszarami.
            Organizatorom Festiwalu dziękujemy za zaproszenie.
            Zespół do Spraw Promocji Szkoły

          • Szkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas III

            27 maja 2022 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Przyrodniczy przeznaczony dla uczniów klas trzecich. Do konkursowych zmagań przystąpiło 15 uczniów klas trzecich.
            Celem konkursu jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Zadania konkursowe pokazały uczestnikom, że oprócz wiedzy teoretycznej, niezwykle istotna jest umiejętność logicznego rozumowania i wyciągania wniosków.
            Każdy uczeń otrzymał zestaw 24 zadań podzielonych na trzy grupy według stopnia trudności (po 8 zadań za 3 punkty, 8 za 4 punkty i 8 za 5 punktów). Na rozwiązanie uczniowie mieli 45 minut. Maksymalnie można było uzyskać 96 punktów. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem podchodzili do pracy i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca oraz wyróżnienie otrzymają dyplomy oraz nagrod

          • Wycieczka do Torunia klasy 4b, 4c oraz 5b w dniach 16-17.05.2022 r.

            Pobyt w Toruniu rozpoczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta z sympatyczną przewodniczką panią Kamilą, która zapoznała nas z historią miasta oraz jego najpiękniejszymi zabytkami. Przez ok. 3 godziny przechadzaliśmy się uliczkami średniowiecznego miasta poznając jego tajemnice:
            • Rynek Staromiejski – XIII-wieczny Ratusz, Dwór Artusa, Kamienica pod Gwiazdą, budynek zabytkowej XIX-wiecznej poczty
            • Kościół Najświętszej Marii Panny – przykład gotyckiego, halowego kościoła oo. franciszkanów
            • Krzywa Wieża – druga, obok wieży z Pizy, najsłynniejsza Krzywa Wieża w Europie
            • Gotycka Starówka – wpisana na listę "UNESCO"
            • Ruiny Zamku Krzyżackiego – pozostałości po założycielach Torunia - Zakonie Krzyżackim
            • Mury Obronne
            • Mikołaj Kopernik w Toruniu – odwiedzenie miejsc związanych z Wielkim Astronomem - Dom Kopernika, Pomnik Mikołaja Kopernika, budynki Uniwersytetu Mikołaja Kop

          • JAK TEN CZAS SZYBKO LECI…

            Wydaje się, że tak niedawno Łucja Śladowska, jako sześciolatka, przekroczyła mury naszej szkoły. Pamiętamy, jak (mimo młodego wieku) świetnie grała na pianinie uatrakcyjniając szkolne apele i uroczystości. Należała również do  zespołu instrumentalnego i chóru szkolnego prowadzonego przez p. Barbarę Rostek – Śladowską.
            Potem naukę kontynuowała w Gimnazjum im. Jana Dobrogosta Krasińskiego w Węgrowie. Przez cały czas doskonaliła swoje umiejętności gry na pianinie/fortepianie w szkole muzycznej w Siedlcach.
            Gdy przyszedł czas wyboru szkoły średniej Łucja wybrała II LO im. Księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku. Jednocześnie uczęszczała do Szkoły Muzycznej II stopnia im. Ignacego Paderewskiego w Białymstoku.
            Łucja jest tegoroczną maturzystką i dyplomantką Szkoły Muzycznej…
            Pani Łucja wzięła udział w przesłuchaniach , których celem było wyłonienie ucznia do zagrania z orkies

          • CO SŁYCHAĆ U PAULINY?

            O sukcesach muzycznych uczennicy klasy V a – Pauliny Ładosz pisaliśmy wielokrotnie.
            Młoda artystka nie próżnuje.
            W dniach 5-6.02.2022r. uczestniczyła w XIII Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym „Młody Wirtuoz” w Sanoku. Był to konkurs online. Paulina zagrała dwa utwory: „Fantazja na strunach jesieni” - Grzegorza Miśkiewicza oraz „Berceuse” - J. F. Burgmullera
            Za swój występ otrzymała Srebrnego Wirtuoza.
            Wzięła również udział w V Walentynkowym Festiwalu Piosenki Miłosnej, który odbył się 22.02.2022 w Chodowie.
            Jury w składzie Wioletta Skup, Tomasz Markiewicz i Żenata Badałek przyznało Jej I miejsce za piosenkę „When I Look at You” - Miley Cyrus
            Nagrodą była statuetka i dyplom.
            W dniu 10. 04. 2022 r. wzięła udział w 2. Międzynarodowym Internetowym Festiwalu Piosenki Rozrywkowej. Za wykonanie utworu„Tylko tego chcę” - Fundacji Młodzi Artyści otrzymała Super Wyróżnienie.
            Gratulujemy

          • FESTYN BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO.

            17 maja 2022 r. uczniowie z klas 4 c i 4 d wraz z opiekunami, panem Arkadiuszem Roguskim i panią Dorotą Białobrzeską-Portka, uczestniczyli w Festynie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Siedlcach. Festyn dla uczniów ubiegających się o kartę rowerową został zorganizowany przez Kuratorium Oświaty w Warszawie - Delegaturę w Siedlcach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Siedlcach, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Siedlcach oraz Komendę Miejską Policji w Siedlcach na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Siedlcach. Na początku strażak zapoznał uczniów z wyposażeniem wozu strażackiego. Mogliśmy usiąść w kabinie, obejrzeć ją z bliska. Następnie pani policjantka wyjaśniła jak ważne jest dla naszego bezpieczeństwa zdobycie karty rowerowej. Przeprowadziła też krótki quiz. Zwycięzca otrzymał bidon. Przy stoisku banku żywności mogliśmy poczęstować się napojami, cukierkami i owoc

          • Wizyta w teatrze

            18 maja uczniowie klasy IIb i IIc wraz z opiekunami pojechali do Teatru Muzycznego im. Jana Kiepury w Warszawie na spektakl „Awantura w mollDurze”.
            Wyjazd był zorganizowany i sfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego w ramach programu „Kulturalna szkoła na Mazowszu” oraz Urząd Miejski w Węgrowie.
            Dzieci miały okazję obejrzeć muzyczną bajkę pełną energii, radości, śpiewu i tańca. Mogły wraz z główną bohaterką przenieść się do wymyślonego przez nią świata - mollDuru, gdzie spotkały różne postacie z bajek, np.: Babę Jagę, Białego Królika, Kopciuszka, krasnoludki. Każda z nich miała do przekazania pouczającą myśl dotyczącą tolerancji i akceptacji drugiego człowieka. Te ważne treści zawarte były w pięknych piosenkach stworzonych w różnych gatunkach muzycznych (to dodatkowy atut spektaklu).
            Po przedstawieniu dzieci wzięły udział w lekcji teatralnej prowadzonej przez aktorów. Artyś

          • Szkolny konkurs matematyczny „Matematyka na 6+”

            11. 05. 2022r. odbył się konkurs matematyczny dla dzieci z klas drugich. Wzięło w nim udział 16 uczniów. Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań matematycznych oraz umiejętności samodzielnej pracy dzieci.
            Rozwiązując test składający się z 15 zadań zamkniętych jednokrotnego wyboru, uczestnicy musieli wykazać się logicznym myśleniem i umiejętnościami wykraczającymi poza podstawę programową.
            Organizatorzy konkursu, w składzie: Iwona Dąbrowska i Elżbieta Siwińska, przyznali uczestnikom następujące miejsca:
            I miejsce - Maksymilian Marchela kl. IIa, Wojciech Powęzka kl. IId
            II miejsce - Maria Zalewska kl. IIb, Jan Gierłowski kl. IIa, Hanna Cegiełka kl. IIc
            III miejsce – Alicja Mysicka kl. IIc
            Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

          • Dzień Patrona

            18 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona Świętemu Janowi Pawłowi II – Patronowi naszej szkoły. W podniosły nastrój wprowadziła nas pieśń „ Ave Maryja” nawiązująca do treści scenariusza, w którym była mowa o zawierzeniu papieża Jana Pawła II Maryi, jak również zawierzenie Maryi Rosji i Ukrainy przez papieża Franciszka. Wysłuchaliśmy wierszowanej biografii Karola Wojtyły, wykonanej przez uczniów klasy VII A. Część artystyczną przygotowały p. Bożena Gierłowska i p. Kamila Kwiatek. Całość uświetnił występ chóru szkolnego pod kierunkiem p. Klaudii Pędzich. Dekorację przygotowała p. Elżbieta Chojecka.

          • Dzień Wyszywanki

            Międzynarodowy Dzień Wyszywanki to święto tradycyjnej, ukraińskiej, wyszywanej koszuli – "wyszywanki". Zapoczątkowane zostało stosunkowo niedawno, bo w 2007 roku przez studentów uniwersytetu w Czerniowcach, a obchodzone jest zawsze w trzeci czwartek maja – w tym roku przypada 19 maja.
            Pomysłodawczynią była studentka Lesja Woroniuk, która zaproponowała, aby jej koleżanki i koledzy jednego dnia założyli koszule z wyszywanką. Na początku w akcji udział wzięło kilkudziesięciu studentów i kilku wykładowców. W kolejnych latach święto urosło do poziomu ogólnokrajowego.
            W Ukrainie haftowana koszula jest elementem stroju ludowego. Ukraińcy zakładają je na ważne wydarzenia rodzinne i święta religijne, a nawet państwowe. Wyszywanki nosiły do tej pory przeważnie osoby o poglądach patriotycznych, demonstrując swą przynależność narodową. Teraz noszą je wszyscy, bo stały się (obok ukraińskiej flagi) j

          • Mistrzowie matematyki klas trzecich

            17 maja 2022 r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny MATMIX przeznaczony dla uczniów klas trzecich. Do konkursowych zmagań przystąpiło 16 uczniów naszej szkoły.
            Celem konkursu było rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań, samodzielnego pogłębiania wiedzy i umiejętności matematycznych, rozwijanie logicznego myślenia i poprawnego formułowania wniosków, a także budzenie nawyku współzawodnictwa.  Każdy uczeń otrzymał zestaw 23 zadań do rozwiązania, za które mógł uzyskać 34 punkty. Uczniowie z ogromnym zaangażowaniem podchodzili do zadań i z niecierpliwością oczekiwali ogłoszenia wyników. Uczniowie, którzy zajęli trzy pierwsze miejsca oraz osoby wyróżnione otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, zaś wszyscy uczestnicy dyplomy za udział.

          • Wyniki Olimpiady wiedzy o Janie Pawle II

            Dnia.04.04.2022. odbył się w naszej szkole ogólnopolski konkurs wiedzy o Janie Pawle II-,,Olimpus”
            Celem konkursu było pogłębienie wiedzy o największym Polaku naszym Patronie – Janie Pawle II.
            Do konkursu przystąpiło 9 uczniów z kl. 4-8. W tym do poziomu I kl.4-6 (6osób) i poziomu II kl.7-8 (3osoby). Uczestnicy odpowiadali pisemnie na 30 pytań testowych w czasie 45 min-tekst wielokrotnego wyboru. Zakres programowy obejmował: Życie przed wyborem na papieża, pontyfikat, pielgrzymki, nauczanie, zamach, zwyczaje papieskie, testament, ostatnie chwile Jana Pawła II. Wyniki konkursu lansowały się następująco;
            Poziom 1
            I miejsce - Alicja Roguska kl.IVa
            II miejsce - Marika Pietruczanis kl.IVa
            III miejsce - Michał Przybysz kl.VIc
            Poziom 2
            I miejsce- Małgorzata Małyska kl.VIIb
            II miejsce- Wiktoria Bronisz kl.VIIb
            III Maciej Kowalski kl.VIIIe
            Dziękujemy wszystkim uczniom za udział, gratulujemy w

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Niedziela 11.05.2025
    • Kalendarz

      • brak danych
    • Galeria zdjęć

      • brak danych
    • Biuletyn informacji publicznej
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 872622
    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Węgrowie
      • (+25) 792-30-97
      • 07 - 100 Węgrów
        ul. T. Kościuszki 16
        Poland
      • Księgowość - Kasa nr bezpośredni (25)792-35-12
      • Więcej informacji w zakładce Nasza szkoła >>> Sekretariat
    • Logowanie